Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wiedza.

Nasza grupa szkoleniowa to szeroki profil kursów kwalifikacyjnych UDT. Oferowane szkolenia rozciągają się od szkoleń z F-Gazów, przez kursy spawalnicze, obsługi, napełniania i konserwacji butli gazowych, lutowania lutem twardym metodą 918 do aż pięciu kursów UDT z obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Zatrudniamy 52 wysoko wykwalifikowanych wykładowców i instruktorów, którzy w naszych oddziałach przeprowadzili już ponad 6000 kursów i pomogli podnieść kwalifikacje 200 tysiącom osób!

Te wyniki dają gwarancję, że jesteśmy partnerem solidnym, z ustabilizowaną pozycją a nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku.

Prowadzimy działalność szkoleniową i egzaminacyjną zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. i posiadamy certyfikat UDT jednostki egzaminacyjnej nr FGAZ-E/27/0013/19 w zakresie F-Gazów.

Jesteśmy dla Ciebie

Nasza działalność edukacyjna opiera się na wspieraniu pracowników i przedsiębiorców wśród wzrastających potrzeb rynku pracy. W oparciu o te założenia, posiadane przez nas zasoby wiedzy i doświadczeń, pragniemy przekazywać w sposób jak najbardziej rzetelny, czytelny i spójny, tak by wszystkie strony tego procesu, czuły satysfakcję z dobrze wypełnionego zadania. Twój sukces zawodowy to dla nas potwierdzenie wypełnienia misji lidera rynku szkoleń w Polsce.

Jesteśmy otwarci

Nie uciekamy przed krytyką i sugestiami uczestników naszych szkoleń. Każda opinia, nawet najbardziej bolesna, stanowi dla nas bowiem źródło motywacji do ciągłego doskonalenia metod kształcenia, stanowi o gotowości do wprowadzani zmian merytorycznych w materiale dydaktycznym czy podnoszenia umiejętności komunikacyjnych. Pamiętaj więc, że jakość naszej pracy to także Twoja zasługa – czekamy więc na opinie i uwagi, dotyczące naszych kursów, egzaminów i zajęć praktycznych.

Jesteśmy wszędzie

Dzięki wprowadzeniu możliwości uczestnictwa w kursach on-line, obejmujemy zasięgiem edukacyjnym terytorium całej Polski a nawet Świata. Atrakcyjna forma tych szkoleń, oparta na prezentacjach multimedialnych i materiałach wideo, sprawia, że wiadomości przyswaja się łatwo a czas spędzony w trakcie szkolenia nie dłuży się. Odwiedź nas, nie wychodząc z domu i zostań naszym słuchaczem internetowym, nawet, jeśli pracujesz za granicą – oszczędzisz w ten sposób czas i pieniądze.

Szkolenia teoretyczne Online

Posiadamy nowoczesną salę multimedialną, dzięki której część teoretyczna kursów UDT odbywa się on-line. Kursanci oszczędzają dzięki temu czas i pieniądze. Kursy online są w pełni interaktywne i umożliwiają aktywny udział w zajęciach. Dostarczają również w ciekawej formie wiedzy niezbędnej do szkolenia praktycznego.

Szkolenia i kursy z zakresu UDT

Zobacz nasze szkolenia UDT

Kursy UDT

Prowadzimy kursy na uprawnienia UDT, korzystając z wielu doświadczeń własnych i naszych wykładowców oraz instruktorów. Nasze kontakty z Urzędem Dozoru Technicznego pozwoliły wypracować doskonałe metody szkolenia na ładowarki teleskopowe, żurawie HDS, podesty ruchome, suwnice, wciągarki i wózki widłowe. Oddajemy tą wiedzę i umiejętności wszystkim, którzy wierzą, że nieustanny rozwój to droga do doskonałych wyników zawodowych, finansowych i satysfakcja z wykonywanej pracy.
W ofercie kursów ze świadectwem kwalifikacji UDT, zamieszczamy także wysoce specjalizowane szkolenia napełniania, konserwacji i obsługi butli na gazy, w tym skroplone, sprężone, wpływające na zubożenie warstwy ozonowej oraz szkolenia na F-Gazy, do którego mamy prawo egzaminowania potwierdzone certyfikatem UDT. Jeżeli planujesz podjęcie pracy, związanej z klimatyzacją, szkolenia te będą wręcz koniecznością.

Pozostałe szkolenia

Skorzystaj również ze szkoleń w zakresie montażu klimatyzacji w praktyce, lutowania twardego metodą 918, pomiarów elektrycznych w praktyce, kursów spawalniczych, fotowoltaiki i szkoleń SEP. Doskonale uzupełnią Twoje portfolio umiejętności i, w połączeniu ze szkoleniami UDT na F-Gazy i obsługę butli, pozwolą w pełni samodzielnie wykonywać wszystkie czynności w zawodzie montera klimatyzacji. Co więcej, świadectwo OZE montera instalacji fotowoltaicznej, pozwoli na podjęcie pracy w jednej z najdynamiczniej rozwijających się branż naszej gospodarki.

210 020

przeegzaminowanych
osób

52

doświadczonych
wykładowców

6210

przeprowadzonych
szkoleń

Opinie naszych Klientów

Dzięki opiniom naszych Klientów, możemy stale podnosić poziom świadczonych usług szkoleniowych. Wierzymy, że dzięki komunikacji i współpracy, nasza oferta może być perfekcyjnie dopasowywana do ich potrzeb. Dzięki temu każda ze stron osiąga sukces!

Szkolenie UDT na ładowarkę było doskonałe. Teoria w formie on-line - czytelna i zrozumiała a wykładowcy uprzejmi i chętni do udzielania odpowiedzi. Także instruktorzy byli na medal – cierpliwie i rzeczowo nauczali praktyki. Polecam każdemu BHP LEX sp. z o. o. i ich ośrodek szkoleniowy.

Artur

Kurs na podesty ruchome był pierwszym, na który się zdecydowałem. Atmosfera szkolenia i wykładowcy byli na najwyższym poziomie. Zdecydowanie nie był to mój ostatni kurs z tą firmą szkoleniową. Egzamin zdałem bez problemu i mogę już wykonywać samodzielnie moją ulubioną pracę.

Piotrek

Szkoliłem się jako operator wózka widłowego. Szkolenie i praktyka były bardzo dobrze przygotowane – ani razu nie odniosłem wrażenia, że czegoś nie rozumiem. Przygotowany zakres materiału doskonale odpowiadał na wszystkie moje pytania lub wątpliwości. Polecam.

Adam

Kursy ze świadectwem kwalifikacji UDT

Nasza optymalnie przygotowana oferta wysoce specjalizowanych kursów, objętych certyfikacją UDT to dla Ciebie gwarancja rozwoju i lepszej pracy. Skorzystaj ze szkoleń na operatora wózków widłowych, podestów ruchomych, żurawi HDS, czy ładowarek teleskopowych.

Dodatkowo w zakładce „Pozostałe Szkolenia” znajdziesz nasze kursy z montażu klimatyzacji w praktyce, lutowania twardego metodą 918, pomiarów elektrycznych w praktyce, kursów spawalniczych napełniania i obsługi butli, F-Gazów i fotowoltaiki.

Sprawdź nasze szkolenia z certyfikatem UDT i wybierz interesujący Cię temat kursu z dziedziny urządzeń dźwigowych.

Podesty ruchome przejezdne

Certyfikat UDT na podesty ruchome przejezdne to świetna inwestycja w wydajność pracy, szczególnie w budownictwie i branży energetycznej. Zdobądź certyfikat i zostaw w tyle konkurencję - z nami to proste i przyjemne.

Wózki widłowe

Wprowadź nową jakość do swojego magazynu. Skorzystaj z oferty szkolenia na wózki widłowe, zwieńczone świadectwem kwalifikacji UDT. Zyskasz pewność zatrudnienia świetnie przygotowanego pracownika - a jeśli szukasz pracy - stabilność zatrudnienia.

Żurawie HDS

Planujesz rozszerzyć swoje umiejętności i sprostać wymaganiom rynku? Weź asa z naszej talii szkoleń z certyfikatem UDT w postaci szkolenia na żurawie HDS i wygraj zawodowe rozdanie! To świetna okazja do zwiększenia Twoich przychodów.

Ładowarki teleskopowe

Dołącz do elity operatorów i weź udział w naszym szkoleniu, certyfikowanym świadectwem UDT, na najbardziej uniwersalne maszyny transportowe, jakimi są ładowarki teleskopowe. Postaw na nasze doświadczenia i profesjonalizm a przekonasz się, że to nic trudnego!

Suwnice, wciągniki i wciągarki

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć kursu na operatora suwnic, wciągników i wciągarek. Certyfikowane świadectwem UDT szkolenie to doskonała okazja do zmian w życiu zawodowym. Przeskocz tych, którzy wciąż oczekują na zawodowy awans.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
lub zajrzyj tutaj

Zobacz FAQ